פרטים נוספים בקרוב

כרגע מועד

הסמינר נדחה

החלטנו לדחות את סמינר קהילות יוצרות רשת עקב המצב הרגיש ויכולתנו לקיים מפגש מטיב ורב משתתפים בתנאים הקיימים. מועד חדש ייקבע בימים הקרובים ועד אז – מזמינים אותנו להשאר בקשר ולהיות הקהילות החזקות שצריך שנהיה ברגע הזה.

הסמינר

הבין-קהילתי

הראשון בארץ!

סמינר קהילות יוצרות #רשת הוא מפגש ראשון מסוגו בין קהילות צעירים מכל הארץ במטרה ליצור שפה משותפת – קוד פתוח קהילתי – שיחבר בין מגוון רחב של ארגונים ויצמיח רשת שתכפיל את כוחה של כל קהילה וקהילה במשימה ליצור שינוי חברתי.

מוזמנים למפגש מלא תוכן, חיבורים ועבודה משותפת עם צעירים מכל הארץ באווירה צבעונית ומשחררת | 20-21/3 – מרכז סמינרים גבעת חביבה – לעוד מידע, שיחה טלפונית או שמירת מקום תגללו לאיזור ההרשמה >>

מה היא

קהילת רשת?

בשני העשורים האחרונים, וביתר שאת מאז מחאת 2011, מתפתחות ומופיעות בשטח קהילות צעירים מכל הסוגים והגוונים – כולן באות לתת מענה לחיינו המשתנים, כולן חדורות מטרה לקדם עתיד טוב יותר וכולן עובדות יום יום די לבד.
קהילת הרשת תעשה לקהילות הצעירים מה שהאינטרנט עשה למחשבים האישים. בואו ליצור את זה יחד!

קהילת רשת היא מודל הפעלה קהילתי חדש שלבנייתו שותפים הארגון ארץעיר, תוכנית רוג'ום  מבית דרור ישראל וארגון תוצרת הארץ מבית התאחדות הסטודנטים. סוג של קוד קהילתי פתוח שאנחנו רוצים לחלוק בין כל סוגי הקהילות וארגוני הצעירים כדי ליצור שפה משותפת, חיבורים מרחיקי לכת ומכפילי כח קהילתיים שיעזרו להצמיח רשתות צעירים מקומיות ברחבי הארץ שיוכלו לטוות רשת צעירים ארצית גדולה ומשמעותית.

על מה

נפגשים?

הסמינר הוא במה להתנסות חיה בקוד קהילת הרשת. בחרנו לא לדבר על קהילה כי אם לנסות ליצור חוויה מקסימלית של מפגש המדגים מה זה קהילה רצוייה בעיננו. מסגרות לשיח, צוותים חולמים ויוצרים, סדנאות, קבלת שבת וערב תרבות – הנאה, עומק, והרבה השראה.
לו״ז הסמינר >>
  • הסמינר מתוכנן לכבד ולאפשר שמירת שבת למי שרוצה ​

מה בעצם

מקבלים?

בסמינר נכיר לעומק את מודל קהילת הרשת, מודל המאפשר מגוון בנמות להשתתפות, חיבור בין מרחבים קהילתיים שונים וחיבורם דרך שפה משותפת.

במהלך הסמינר נפגש עם תכנים רעיוניים, פרקטיקות של למידה משותפת ונצא עם מאגר כלים ותכנים ליישום מיידי ביומיום הקהילתי.

כולנו מתמודדים עם הנסיון להקים קהילות. המפגש בין צעירים מרחבי הארץ שלוקחים חלק בנסיון הזה עוזר לנו להצליח בו. הסמינר מבוסס על המפגש, החיבור והשיתוף בידע ובניסיון ביננו. וחוץ מזה – הכי כיף להכיר אנשים חדשים.

השפה הרשתית תופצת תאוצה ושואפת לפתח מודל השתתפות פתוח לרבים. במהלך הסמינר נעמיק ביכולת של קהילה לפתח מתוכה רשת וכיצד יכולה חבורה קטנה יחסית של אנשים לסלול דרך חדשה לרבים.

אז איך

מתחברים?

אנחנו מזמינים אותך להיות חלק אמיתי מהסמינר ולהביא את כל כולך – את הקהילה שלך, את הנסיון שיש לך, את מה שיש לך לומר והכי חשוב – את עצמך. כדי לעשות את זה, אנחנו מבקשים כמה בקשות פשוטות –

הרתמות

אם התחברת לרעיון אז השלב הראשון הוא להגיד ׳אני בפנים!׳ ולהרשם. השלב השני הוא לרתום את הקהילה שלך, חברים מארגונים אחרים ובאופן כללי להפיץ את הבשורה!

השתתפות

כל משתתף בסמינר הוא חלק בלתי נפרד מהחוויה של כולנו - זה היופי וזה האתגר: נבקש ממך להיות נוכח בכל המפגש, ניתן לך במות להביא את הידע שלך, נזמין אותך לקבל את מה שאחרים יביאו ונזכיר לך שכדי שכל זה יצליח אז מתחילים באמת על הבוקר ומסיימים באמת בצאת שבת 😉

ערבות

הסמינר מתכונן להיות חוויה משמעותית לכולנו וזה עולה כסף. שמנו לנו למטרה שכל מי שרוצה להשתתף יוכל. ארגונים שמעוניינים להשתתף בסמינר מוזמנים להיות ערבים לכך שכל חבריהם יוכלו לבוא.

נשמע לך טוב? אז יאללה להרשם! >>

מי

אנחנו?

לפני שנים רבות (סתם, שנה שעברה) החלטנו תוכנית רוג׳ום מבית דרור ישראל, יחד עם ארגון תוצרת הארץ מבית התאחדות הסטודנטים, לשלב כוחות וליצור יחד סוג של בי״ס לקהילות עבור המשתתפים שלנו – סופ״ש ארוך שכולו הדגמה אחת גדולה למה יכול להיות בקהילה מגוונת ויוצרת. השנה מצטרפת אלינו ארגון ארץ עיר ויחד החלטנו להרחיב את הפלטפורמה ולהזמין את כווולם לשולחן ולחשוב יחד על התמונה הגדולה יותר – איך נוכל להשתמש בכח הקהילתי המשותף שלנו כדי להצמיח רשת ארצית של קהילות צעירים שמחברת בין יוזמות, אירועים, פעילות מקומית וארצית ומכוונת לשינוי חברתי?

 

רוצים להיות חלק? הצטרפו אלינו >>

יאללה איך

נרשמים?

אם הגעתם עד כאן אז אנחנו חייבים להכיר! לחצו על כפתור ההרשמה עכשיו! אם אתם רוצים להשתתף כארגון – מלאו את הטופס וניצור אתכם קשר לגבי סמינר קהילות יוצרות, קהילת הרשת וכל דבר שמעניין אתכם לעשות יחד >>

מרכז סמינרים גבעת חביבה

שישי-שבת 20-21/3

150₪ למשתתף/ת

רוצים להיות חלק? מלאו את הטופס

עיצוב ופיתוח